podróże

#94 – Pocztówka z okolic Toronto

Na lotnisko wyjechali po nas Magda, Paweł i Natalka.

Magda jest moją koleżanką z czasów studenckich, należałyśmy do studenckiej grupy cheerleaderek, tańczyłyśmy na żeńskich meczach pabianickiej Polfy i byłyśmy piękne i młode.

Magda wyjechała mniej wiecej w tym samym czasie co ja, dzis jest doktorem genetyki, pracuje w fajnym laboratorium i … Nic się nie zmieniła 🙂 Wciąż jest piękną, ciepłą i serdeczną kobietą, fantastycznie zorganizowaną, pełną pomysłów i energii.

Zabrała nas i dziewczynki do swojej pracy, pozniej poszłyśmy do akwarium, do parku zobaczyc yaki , karmić wiewiorki i tarzać się w liściach, byliśmy na koncercie Piotra Rubika, spędzilysmy pol dnia na shoppingu, wieczór u Teściowej na urodzinach, w niedzielę na mszy w polskim kościele a popołudnie w Niagarze i okolicach.

Było cudownie: po polsku, rodzinnie, ciepło i serdecznie. Dziewczynki spędziły tak intensywnie czas razem, że Irenka na lotnisku uroniła łzy i powiedziała ze do żadnej Islandii nie chce jechać.

A ja jestem pewna, że jeśli miałabym okazję spędzić z rodziną Magdy jeszcze jedne wakacje, to z przyjemnością to zrobię.

W drodze do pracy
Sardynki
Ośmiornica
Ludzka twarz ryby piły
To szkło zniekształca…
Uwielbiam to zdjęcie – na tle neonowych meduz !

te liscie aż zapraszaly, żeby się na nie rzucić:-)
Koncert Rubika. Paweł spiewał w chórze …
a my spiewałysmy na widowni… Irenka w pewnym momencie spytala : mamo, a jak ci ludzie rozumieją teksty piosenek, przeciez to jest po polsku?! – bo na tym koncercie Kochanie, są sami Polacy 🙂 zdziwienie Irenki – bezcenne 🙂
Jeśli dzięki piosenkom Rubika Irka bedzie mowic po polsku, to zamowię wszystki plyty, nawet single. A Paweł jest wspanialym spiewakiem !
Niagara. Robi niesamowite wrażenie !


Irenka odkryła pasję mini-golfa…
… i prosiła o zdjęcia z dinozaurami 🙂
widok na Niagarę ze Sky Wheel

  

Przez rzeczkę do sklepu 🙂

Walczę z Chaosem, we mnie i wokół mnie. Z pomocą przychodzi mi kobiecość, joga, weganizm, zero waste i planowanie Mój blog https://chatkababyjogi.pl/ jest blogiem osobistym.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.