#17 – Zaproszenie – nowy adres Chatki

Witaj w Chatce. Postanowiłam urządzić się od nowa, i podarować sobie i jej nowy adres.
Bardzo się cieszę, że tu zaglądasz, prosze o wyrozumialosc, bo wciąż jestem w wordpressowych powijakach. Nie wiem jeszcze jak włączyć wszystkie zgrabne funkcje? Jak pomalować ściany i gdzie powiesić półki i obrazki? Mam za to nadzieję, że szybciutko sie nauczę i będziemy mogli spokojnie sobie pokonwersować. 

Dlaczego po latach blogowania na różnych serwisach postanowiłam przenieść sie na “własny adres” ? Blogowanie było dla mnie od zawsze, jeszcze z czasów Mamy NieKangurzycy i pierwszego blogaska na Onecie, pomocą. Szanuje, wspieram i podziwiam Blogerów, którzy zarabiają na blogowaniu. Dla mnie jednak ten pamiętnik, Księga Drogi i Świadectwo Zmian, jest zupełnie w innej sferze działań.

Postanowilam natomiast założyć sklep internetowy. Vege4Life, gdzie będę sprzedawała produkty wegańskie. Nie ma to nic wspólnego z treścią mojego bloga, ani nawet, moi Kochani, z Wami (bo sklep będzie zwrócony głównie na rynek i klientów francuskich). Za to blogowanie i biznes on-line maja ze soba wiecej, niz mi sie kiedykolwiek wydawało. I poniewaz mam w sobie to ciekawskie dziecko, które lubi cos użyć, eksplorować do granic a może i poza, crash testów, to wole cos, ze tak powiem, zepsuć i naprawić tutaj, niż na stronie sklepiku.

Poza tym, że od czasu do czasu bede bawic sie w przemeblowanie (za co z góry przepraszam osoby, które lubią przyzwyczajenia), zapewniam, że Chatka jest i będzie moim planerem przy pomocy którego układam sobie życie, i pragne podzielic sie z Wami tym, co mi w duszy gra.

Pięknego dnia !

4 odpowiedzi do “#17 – Zaproszenie – nowy adres Chatki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.