Kobieta

Baba Joga

Kochany pamiętniczku,
Nazwałam sie, samochwalczo Baba Joga. Kolejna chwila prawdy. Po raz pierwszy, odkąd zaczęłam praktykować, czyli od lat 3 z hakiem (“a ten hak to ile? Drugie tyle!”), zatem po raz pierwszy w moim życiu, moja aktualna pani profesor zaproponowała, abym spróbowała kurs jogi dla, uwaga : średnio-zaawansowanych.

????

Po wczorajszym seansie już wiem, że nic nie wiem. Czułam się jak szczyl (w sensie – podekscytowana wyróżnieniem). Trzęsłam się z wyczerpania a ponoć była to lekka rozgrzewka na “po przerwie wakacyjno-wiosennej”. Ciekawe jak wyglądają zajęcia, gdy wszyscy są w szczytowej formie ? A poważniej – ta moja pani profesor to jest cudowna Kobieta, potrafi zmotywować.  Mam w ogóle szczęście do fajnych Kobiet wokół mnie.

Obudziłam się dziś z zakwasami, w takich miejscach, jakbym przebiegła półmaraton  a później przez 2 godziny robiła martwy ciąg. 

No i z tego szczęścia, niesiona na fali ekscytacji już drugi raz w ciągu minionych 7 dni pokusiłam się na dywanowy zestaw youtubowy ashtangi dla początkujących.

Godzina z hakiem.

Wchodzę po do łazienki a dziecko się pyta, czemu płakałam.

A mnie tylko makijaż spłynął…

Jest pięknie, jest pięknie ! Teraz bardzo proszę, by tej motywacji starczyło mi przez kolejne 21 dni, to może w końcu wyrobi mi się ten jogerski nawyk 🙂

Buzi, buzi

Dywaning

Tu się szykuję do “przejścia”, wiecie, tego przeskoku, który na you tubie wyglada tak lekko, tak zwiewnie, tak nonszalancko. Ło matko…
Pepper, pokaz mi Psa Z Głową w Górze ! Kobieto, po prostu spójrz w górę
Może te nogi by jakoś się podciągnęły i przewlekły między ramionami w przód, ale na przeszkodzie stoją, są zainstalowane i nieusuwalne oponki. 3
To jak, BaboJogo, w głowie wciąż masz 18 lat?

Dodam tylko, że wkrecilam sie na pierwsze w życiu zajęcia z Ashtanga jogi z profesorem. Jaram sie jak pochodnia !

Walczę z Chaosem, we mnie i wokół mnie. Z pomocą przychodzi mi kobiecość, joga, weganizm, zero waste i planowanie Mój blog https://chatkababyjogi.pl/ jest blogiem osobistym.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.