Bądź zmianą

Czy ktoś jeszcze czyta bloga ?

Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze czyta bloga ? Powiem szczerze, że przez ostatni rok Instagram doskonale spełniał dla mnie funkcje, których od niego oczekuje : utrzymywanie kontaktu i relacji z ludźmi (bo wiem, że czytają mnie również panowie) , którzy cenią autentyczność i nieupiększaną codzienność.

A jednak przedłużyłam domenę o rok. Mam ogromny sentyment do tego miejsca w sieci. Mam masę pomysłów a tak mało czasu.

Dlatego, jeśli tu zaglądasz, kochana Czytelniczko, kochany Czytelniku, zwracam się do Ciebie o pomoc w wybraniu tematów, o których chcesz tutaj poczytać.

Ostatnio, dzięki pewnej samodyscyplinie, zaczęłam więcej czytać- i co najważniejsze – kończyć książki, które zaczęłam. Czy interesuje Cię przegląd lektur ?

Kręgi kobiet to coś, czym dużo ostatnio żyję i na pewno chcę o tym znów pisać w charakterze szerszym niż zwykła informacja, ze się odbędzie i kiedy. Czy to Cię interesuje ? czy już wiesz wszystko i możesz łatwiej znaleźć takie treści gdzie indziej ?

Rośnie mi młodsze dziecko, dojrzewa starsze, rodzina patchworkowa jakoś się dociera. Czy chcesz poświęcić woj czas, by o tym czytać?

A może codzienna dawka informacji z Francji, z Lyonu, to coś, co by sprawiło Ci przyjemność ?

Podpowiedz, o czym chętnie być poczytała, poczytał na blogu. Bo tak “dla siebie” to ja piszę “morfing pages”. A może czas już pożegnać się z blogaskiem ? z moim pamiętniczkiem ?

Co o tym sądzisz ?

Walczę z Chaosem, we mnie i wokół mnie. Z pomocą przychodzi mi kobiecość, joga, weganizm, zero waste i planowanie Mój blog https://chatkababyjogi.pl/ jest blogiem osobistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.