Łatwe pozy jogi dla utraty wagi

Joga jest świetnym sposobem na utratę wagi, a także jest bardzo korzystne dla organizmu. Wiele osób jest zdezorientowany z pozycjami jogi dla utraty wagi. Niektórzy ludzie powiedzą ci, że możesz spalić kalorie robiąc jogę, ale to nie jest prawda.

Oto 12 póz jogi dla utraty wagi:

1. Półgórska pozycja

Jest to pierwszy krok jogi dla utraty wagi, w tej pozie musisz stanąć prosto, a następnie zgiąć się w kolanach, a następnie położyć ręce na ziemi i trzymać je przez 5 minut.

2. Side Angle Pose

Jest to kolejny jeden z najlepszych pozach jogi dla utraty wagi. Musisz położyć się na podłodze, a następnie podnieść nogi. Trzeba trzymać ręce nad głową i trzymać je przez 5 minut.

3. Odwrócona pozycja wojownika

W tej pozie trzeba zgiąć się do przodu i dotknąć kolanami do podłogi. Trzeba przytrzymać kostki przez 5 minut.

4. Wygięcie w przód w pozycji siedzącej

W tej pozie należy usiąść na krześle, a następnie zgiąć kolana. Trzeba przytrzymać nogi przez 5 minut.

5. Postawa kota

Jest to prosta pozą, w tej pozie trzeba stać prosto, a następnie zgiąć w kolanach, a następnie pochylić się w lewą stronę. Trzeba przytrzymać ręce na ziemi przez 5 minut.

6. Pozę Krowiej Twarzy

W tej pozie trzeba stanąć prosto, a następnie zgiąć się w kolanach, a następnie pochylić się do przodu, a następnie trzeba trzymać dłonie na podłodze przez 5 minut.

7. Stojący skłon w przód

Jest to jedna z najbardziej skutecznych pozycji jogi dla utraty wagi. W tej pozie trzeba stać prosto, a następnie zginać w kolanach, a następnie pochylić się do przodu. Trzeba trzymać ręce nad głową przez 5 minut.

8. Pozycja dziecka

Jest to prosta pozą, w której należy stanąć prosto, a następnie zgiąć w kolanach. Należy utrzymać kolana przez 5 minut.

9. Postawa kobry

W tej pozycji należy stanąć prosto, a następnie zgiąć kolana i pochylić się do przodu. Trzeba trzymać ręce nad głową przez 5 minut.

10. Postawa szarańczy

W tej pozycji należy stanąć prosto, a następnie zgiąć kolana i pochylić się do przodu. Trzeba trzymać ręce na ziemi przez 5 minut.

11. Postawa stojącego drzewa

W tej pozycji należy stanąć prosto, a następnie zgiąć kolana i pochylić się do przodu. Trzeba trzymać ręce nad głową przez 5 minut.

12. Postawa wielbłąda

W tej pozycji należy stanąć prosto, a następnie zgiąć kolana i pochylić się do przodu. Należy trzymać ręce nad głową przez 5 minut.

Wnioski:

Są to najlepsze 12 póz jogi dla utraty wagi. Możesz spróbować tych pozycji jogi dla utraty wagi, pomogą Ci one zmniejszyć wagę i pomogą Ci osiągnąć stonowane ciało. Jeśli masz do czynienia z jakimkolwiek problemem związanym z wagą, to spróbuj tych pozycji jogi dla utraty wagi.